دانش نامه دانش آموز

محصول جدید

50 قلم

140,000 ریال بدون مالیات

داشتن یک کتاب دایره المعارف در سنین نوجوانی می تواند موجب علاقه‌مندی فرزندان در این رده سنی به تحقیق و افزایش اطلاعات عمومی در زمینه‌های مختلف شود.دانش نامه دانش آموز کتابی مفید و سرگرم کننده برای دانستنی‌های مفید و جالب است. این کتاب به گفته پدید آورنده اثر، آقای سعید قاسمی با مطالعه و جستجو در کتاب‌ها و سایت‌های معتبر جمع‌آوری شده است. کتاب شامل اطلاعات مختلف در زمینه‌های گوناگون می‌باشد که دانش آموز بنا به سلیقه خود می‌تواند از بخش‌های مختلف استفاده کند. دانستنی‌های این کتاب که به صورت یک کلمه‌ای جمع‌آوری شده‌اند جاذبه این را دارد که از کتاب برای برگزاری سرگرمی‌های خانوادگی در قالب جلسات پرسش و پاسخ و مسابقه استفاده شود.

دانش نامه دانش آموز، دانستنی‌های مفید

فصل اول این کتاب شامل دانستنی‌های اسلامی است. در این بخش بسیاری از آموزه‌های قرآنی، احادیث و تاریخ اسلام به صورت یک کلمه‌ای بیان شده است. خیلی از این کلمات باعث ایجاد جرقه‌های بزرگ‌تر در ذهن دانش آموز می‌شود که به دنبال چرایی و تحقیق برای دانستن بیشتر موضوعات مطرح شده در کتاب برود.

پشت اکثر دانستنی‌های مطرح شده در این بخش حکمتی قرار دارد که دانش آموز با جستجو در قرآن، احادیث و دیگر منابع دینی می‌تواند به درسی که در آن‌ها نهفته است، پی ببرد و همین امر به افزایش اطلاعات دینی و قرانی آن‌ها و علاقه به پژوهش در قران منجر خواهد شد.

فصل دوم کتاب، شامل دانستنی‌های عمومی می‌باشد. این بخش بزرگ‌ترین بخش کتاب می‌باشد که از اطلاعات گوناگون در همه زمینه‌ها در آن آورده شده است. بسیاری از اطلاعات در رابطه با کشورهای مختلف، شاعران، دانشمندان، علم، تاریخ و... در این بخش آورده شده است. دانش آموز در این بخش با معنی فارسی خیلی از کلمات بیگانه که در طول روز و مکالمات روزمره به صورت عادی استفاده می‌شود نیز آشنایی پیدا می‌کنند.

بسیاری از این اطلاعات می‌تواند موجب بیدار کردن علاقه‌هایی در دانش آموزان باشد که زمینه محقق شدن مطالعه و تحقیق بیشتر را برای آن‌ها فراهم کند.

در دنیای امروز که از طریق اینترنت و شبکه‌های مجازی که در بسیاری از موارد اطلاعات غلط و نادرست و در خیلی از موارد حتی اطلاعات آسیب زننده به دانش آموزان می‌دهند، این کتاب در حکم گنجینه‌ای از اطلاعات مختلف است، که علاوه بر سالم و مفید بودن اطلاعات موجود در آن، به بهینه کردن و افزایش کیفیت اوقات فراغت نوجوان کمک می‌کند.

کوتاه بودن اطلاعات و جذابیت مطرح شدن آن‌ها موجب علاقه‌مندی بیشتر و استفاده آسان از این کتاب می‌شود. افزایش اطلاعات عمومی در زمینه‌های مختلف موجب افزایش اعتمادبه‌نفس و کنجکاوی در دانش آموز می‌شود. همچنین درک بسیاری از کلمات و فهمیدن معانی آن‌ها که با خواندن این کتاب حاصل می‌شود‌ به افزایش درک مطلب و کمک در فهمیدن متن کتاب‌های مختلف می‌کند.

کتاب دانشنامه دانش آموز که توسط آقای سعید قاسمی گردآوری شده است توسط نشر کتابک قم انتشار یافته است. نشر کتابک امیدوار است با تهیه و مطالعه این کتاب به اطلاعات دینی، مذهبی، سیاسی، علمی، ادبی، تاریخی و ... فرزندان شما افزوده شود. در صورت رضایت و تمایل کتاب را به دوستان و آشنایان خود توصیه کنید.

نویسندهسعید قاسمی
گرافیستگرافیک جوانه
قطعجیبی
مناسب برای+8
نوع کاغذتحریر
نوع جلدشومیز
چاپافست

بالا